FRIMER s.r.o., Lázeňská 1445, 562 01 Ústí nad Orlicí, Tel./Fax.: +420 465 521 263; E-mail: lori@lori.cz

Www stránky Lori toys v nové podobě

Od února 2007 jsme tu pro Vás na stejné webové adrese www.lori.cz ale v novém designu!

Na našich stránkách najdete nyní mnohem více informaci a navíc je můžete doporučit také zahraničním partnerům - v březnu budou tyto stránky zveřejněny i ve 3 světových jazycích - polštině, němčině a angličtině.

Jak se orientovat?

- hlavní lišta v záhlaví každé strany nabízí 8 odkazů: O nás (Home), Kontakt, Výrobky (s hyperlinky Pískový program, Stavebnice), Objednávky, Kataloby, Certifikace, Zeptejte se, Aktuálně.

- po pravé straně najdete panel Novinky, na kterém najdete - akce a cenové hity, prezentace našich výrobků na veletrzích apod.

- pro jednoduchý pohyb mezi stránkami jsou použity tvz. hyperlinky (ve formě modře podtrženého textu nebo obrázku který po najetí myší ukáže "ruku"). Po kliknutí na hyperlink se otevře nová stránka ve stejném okně, pro otevření strany v novém okně použijte klik pravým tlačítkem myši s příkazem "Otevřít v novém okně". 

nahoru

Akce pro obchodní firmy - Soft-tenis - super CENA

Po zkušenostech z předchozích sezón s rychlým odbytem našich Soft-tenisů na pultech během letních měsíců, nabízíme obchodním partnerům SUPER CENY při objednávkách uskutečněných do konce března.

Soft-tenisy dodáváme klasicky v černé (Kat.č. 226) nebo v barevné variantě (Kat.č. 227), v této akci dodáváme kartón se směsí barev a černé. Využijte této nabídky ihned, ptejte se na ceny s uvedením velikosti plánované objednávky. Vaše objednávky přijímáme pouze do vyčerpání pracovních kapacit.

nahoru

Školky a školní družiny - využijte výhodné ceny velkých balení stavebnic

Zajišťujete chod školky nebo školní družiny a záleží Vám na tom, aby hračky s kterými si děti hrají byly nejenom levné ale i zdravotně nezávadné?

Využijte této nabídky, kdy za neuvěřitelně nízkou cenu získáte 300 nebo 500ks kostek a různých doplňků vyrobených v České republice a odzkoušených Státní zkušebnou ve Zlíně.

Pro středně větší školku se 40ti dětmi dle zkušeností doporučujeme 2-3 balení po 500ti kusech.

nahoru

 

Prezentace našich výrobků na veletrhu hraček v Norimberku

Ve dnech ------ se konal v německém Norimberku mezinárodní veletrh hraček. Naše účast na tomto veletrhu byla zajištěna díky firmě -------, která prezentovala Pískový program a distribuovala naše nové katalogy.

nahoru

Novinky

WWW stránky Lori tyos v nové podobě

Akce pro firmy SUPER CENA -Soft-tenisu

Školky a školní družiny - výhodné ceny stavebnic

Mezinárodním veletrh v Norimberku